andijvie anders - een andijvie recept voor mensen die niet van andijvie houden

Ingrediƫnten voor 3 personen

Grote krop andijvie; 1 ui, halve groene paprika, tomatenpuree (of sugosaus)
2 ons spekreepjes, een paar champignons
1 bakje pijnboompitten, basilicum en/of Italiaanse kruiden
een paar lepels rode pesto
tagliatelle of andere pasta

Voorbereiding

De pijnboompitten in een droge koekenpan lichtbruin roosteren. Andijvie wassen en heel fijn snijden. Ui, paprika, en champignons klein snijden.

Bereidingswijze

Als eerste het water voor de pasta opzetten. In een hapjespan de spekreepjes met de ui bakken, champignons en paprika toevoegen en even meebakken. Tomatensaus, peper, basilicum(droog) en of Italiaanse kruiden toevoegen. Als de pasta nog 3 minuten moet koken de andijvie en een gedeelte van de pijnboompitten toevoegen aan de tomatensaus. Als laatste, als de pan van het vuur is de pesto erdoor roeren.

 

   
© VVCL